Et
En
Sulge
Uudised
Võistluskalender
Sarjad
Registreeru võistlusele
Tulemused
Võistlejad
Fotod
Uudised
Vaata kõiki
Võistluskalender
Чт 11.07
Wiru Spordikeskus
Eesti lühiraja meistrivõistlused ujumises 2024
Сб 13.07
Järva-Jaani järv
A. Nurmekivi/Järva-Jaani järve jooks, " 6. Järvamaa Järvede jooksud "6. etapp
Сб 13.07
Pühajärve Spa & Holiday Resort
43. jooks ümber Pühajärve
43. jooks ümber Pühajärve
R
Сб 13.07
Pühajärve Spa & Holiday Resort
3. Pühajärve pargimiil
3. Pühajärve pargimiil
R
Сб 13.07
Tallinn
SPORTLAND Tallinn Open Water 2024
500 m, 1 km, 1.9 km, 3.8 km, VIRTUAAL 500 m, VIRTUAAL 1 km, VIRTUAAL 1.9 km, VIRTUAAL 3.8 km
R
Вс 14.07
Pühajärve Spa & Holiday Resort
Pühajärve pargitriatlon
Pühajärve pargitriatlon
R
Вс 14.07
Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus
Viking Window Eesti meistrivõistlused teatekrossis
Noored, Tütarlapsed, Naised, Mehed, Seeniorid
R
Вс 14.07
Tallinn
KFC Südasuve Challenge - Tallinn 2024
Cappy lastejooks, Panasonic 4 km ajavõtuga, Neptunas 10 km ajavõtuga, VIRTUAAL Cappy lastejooks, VIRTUAAL Panasonic 4 km, VIRTUAAL Neptunas 10 km
R
Вс 14.07
Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus
6. Kõrvemaa Elamusmaraton
Пн 15.07
Tallinn
11. ETAPP / Harku mets
11. ETAPP / Harku mets
R
Вт 16.07
Jõulumäe Tervisespordikeskus
Urumarja 36. velotuur
Ср 17.07
Kohila Spordikeskuse staadion
Kohila pikamaajooksude sari 2024 VII etapp 600m
R
Чт 18.07
Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus
Viking Window Eesti meistrivõistlused väljalangemissõidus (XCE)
Tütarlapsed, Poisid, Naised, Mehed
R
Пт 19.07
Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus
Viking Window Eesti meistrivõistlused lühirajasõidus (XCC)
N/M14, N/M16, NJ, NE, NSen, MJ, ME, MSen
R
Сб 20.07
Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus
Viking Window Eesti meistrivõistlused olümpiakrossis (XCO)
M/N16, M19-64, NJ, NU, NE, N19-64, MJ, MU, ME
R
Vaata kõiki
Tulemused
Пн 08.07
Tallinn
10. ETAPP / Pirita - Kloostrimets
10. ETAPP / Pirita - Kloostrimets
Вс 07.07
Rakvere Spordikeskus
22. Rakvere Rattamaraton
Põhisõit, Poolmaraton, Tillusõit - sündinud 2018 ja hiljem, Lastesõit M8/N8, Lastesõit M10/N10
Сб 06.07
Vasalemma
Vasalemma liigub
5 km jooks/käimine, Lastejooks
Пн 01.07
Tallinn
9. ETAPP / Pääsküla raba
9. ETAPP / Pääsküla raba
Вс 30.06
Võsu
REVIN GRUPP Südasuve Challenge - Võsu 2024
Cappy lastejooks, Panasonic 4 km ajavõtuga, Neptunas 10 km ajavõtuga, VIRTUAAL Panasonic 4 km, VIRTUAAL Neptunas 10 km, VIRTUAAL Cappy lastejooks
Сб 29.06
Käsmu
Open Water Estonia - Käsmu 2024
3.5 km, VIRTUAAL 3.5 km
Пн 24.06
Lasnamäe Linnaosa Valitsus
8. ETAPP / Pae park
8. ETAPP / Pae park
Пн 17.06
Pelguranna / Stroomi ranna parkla
7. ETAPP / Merimets
7. ETAPP
Вс 16.06
Võllaste suusa- ja jooksurada
Epiim Rattapäev Järva-Jaanis 2024
Järva- Jaani RSK 4. rattavahetusega sõit, Järva 8. rattamaraton, Järva-Jaani 11. rattaralli, Järva 8. rattamaraton- minimaraton lastele
Пт 14.06
Elva Kultuurikeskus
ELVA SÜDAÖÖJOOKS 2024 TARTUMAA LIIGUB ETAPP
10 km jooks, 10 km kepikõnd, Lastejooks 300m, Lastejooks 600m, Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Пн 10.06
Tallinn
6. ETAPP / Järve terviserada
6. ETAPP / Järve terviserada
Вс 09.06
Peetri
E-Lux Peetri Jooks
10 km, 5 km noortejooks, 5 km Lastefond heategevusjooks
Сб 08.06
Jaanikese motokompleks
Valga Puu Eesti meistrivõistlused gravelis / Nordic Gravel Championships (Estonian Cup)
Women's GP, Men's GP, Marathon, Half Marathon
Сб 08.06
Paunküla Heaolukeskus
2. jooks ümber Paunküla veehoidla
2. jooks ümber Paunküla veehoidla
Сб 08.06
Paunküla Heaolukeskus
2. Paunküla metsamiil
2. Paunküla metsamiil
Vaata kõiki
...