Et
En
Sulge
Uudised
Sündmuste kalender
Sarjad
Registreerumine
Tulemused
Võistlejad
Fotod
Spordiala
Jooksmine
Kepikõnd
Jalgrattasport
Maanteerattasõit
Maastikurattasõit
Tsüklokross
Rulluisutamine
Rullsuusatamine
Triatlon/duatlon
Triatlon
Duatlon
Orienteerumine
Seiklussport
Ujumine
Suusatamine
Uisutamine
Kiiruisutamine
Rulasport
Alates
Kuni
Võistlus
L 01.06
Alutaguse Tervisespordikeskus
10. Alutaguse Rattamaraton
Põhisõit , Poolmaraton , Lastesõit - sündinud 2018 ja hiljem , Lastesõit - N8/M8 , Lastesõit - N10/M10
L 01.06
Rakvere linn
Eesti Ööjooks - Rakvere 2024
Cappy lastejooks , Stebby 5 km ajavõtuga , 5 km Kostüümijooks ajavõtuga , Neptunas 10 km ajavõtuga , VIRTUAAL Cappy lastejooks , VIRTUAAL Stebby 5 km , VIRTUAAL Neptunas 10 km , VIRTUAAL poolmaraton , VIRTUAAL maraton
R 31.05
Joaoru Puhkeala, Narva
Narva Linna Jooks
21,1 km , 5 km , Limpa lastejooksud
R 31.05
Rosma
47. ROSMA jooks/kõnd
R 31.05
Kastani puiestee 12
Lääne-Virumaa laste koolilõpuvõistlus
R 31.05
Tartu
Baltic Youth Games 2024
R 31.05
Võru Spordikeskuse staadion
Võru Kergejõustikuõhtute 2. etapp
N 30.05
Valga Keskstaadion
Valgamaa koolinoorte kergejõustiku MV U10 U12
N 30.05
Väätsa Wakepark ja multifunktsionaalne palliväljak
Väätsa järve jooks
N 30.05
Berliin
Citi Para Swimming World Series Berlin
N 30.05
Haapsalu linn
Haapsalu Tarekese lasteaed Jänkude ja Rebaste rühmade rattapäev
N 30.05
Tartu Ülikooli Staadion
Tartu heitjate seeriavõistluse II etapp
N 30.05
Räpina staadion
Laste kergejõustikuvõistlus RÄPINA KEVAD
N 30.05
Roosna-Alliku Põhikooli staadion
Järvamaa koolide algklasside murdmaa teatejooksu KV
N 30.05
Kilingi-Nõmme orienteerumiskaart
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak
K 29.05
Jaansoni Terviserada
Pärnu laste jalgrattasari
K 29.05
Audentese Spordiklubi
Noorte Heitjate seeriavõistlus
K 29.05
Karksi-Nuia staadion
Viljandimaa koolide 4.-5.kl. kergejõustiku 4-võistlus
K 29.05
August Kitzbergi nimelise Gümnaasiumi staadion ja spordiväljakud
Laste kergejõustiku kolmevõistluse seeriavõistlus I etapp
K 29.05
Kalevi Keskstaadion
VITAMIN WELL laste kergejõustiku kolmevõistlus (I etapp)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
...
Uudised
TULEMUSED / RESULTS - Open Water Estonia - Käsmu 2024
TUTVU JUHENDIGA! Revin Grupp Südasuve Challenge - Võsu
Tutvu Revin Grupp Südasuve Challenge - Võsu rajaga
TUTVUSTAME Revin Grupp Südasuve Challenge - Võsu medalit
Võida jalgratas!
Jalgrattanädala TASUTA südmused nädalavahetuseks!
4. juunil algavad 12. Järva Suvemängud
Juuni algab rahvusvahelise jalgrattapäevaga ja käivitub “Jalgrattanädal 2024”
Eesti Ööjooks - Rakvere FOTOD
VÕIDA Eesti koondise rattariided moomoolt!
REGISTREERIMINE 2025. a. juubeli Ööjooksule Rakveres on avatud!
Eesti Ööjooks - Rakvere võitsid Karel Hussar ja Liis-Grete Arro
RAKVERE ÖÖJOOKSU TULEMUSED / RESULTS
Bosch Eesti Maastikurattasari jätkus Ida-Virumaa radadel
Jalgrattanädala TASUTA südmused 3.-9. juunil on registreerimiseks avatud
Kõik uudised
...