Et
En
Sulge
Uudised
Sündmuste kalender
Sarjad
Registreerumine
Tulemused
Võistlejad
Fotod
Spordiala
Jooksmine
Kepikõnd
Jalgrattasport
Maanteerattasõit
Maastikurattasõit
Tsüklokross
Rulluisutamine
Rullsuusatamine
Triatlon/duatlon
Triatlon
Duatlon
Orienteerumine
Seiklussport
Ujumine
Suusatamine
Uisutamine
Kiiruisutamine
Rulasport
Alates
Kuni
Võistlus
P 23.07
Haapsalu
Haapsalu XII triatlon
L 22.07
Valga
Saucony Valga Südalinna jooks
Saucony Valga Südalinna jooks , Saucony Valga Südalinna kõnd
L 22.07
Tõrva
Meie Liigume III Tõrva avaveeujumine
Lastestart - 250m , Harrastajate start - 1km , Põhistart - 1,5km , Põhistart (kalipso) - 1,5km
L 22.07
Pühajärve mõisapark
II Pühajärve matkamaraton tõukeratastel
L 22.07
Rakvere
Viking Line Südasuve Maraton
Maraton , Poolmaraton , 7,7 km , 7,7 km ajavõtuta
L 22.07
Valga
Valga Valka Helen Triatlon
1. start (lapsed C, D, E) , 2. start (noored B, harrastajad) , 3. start (noored A, juuniorid, harrastajad) , 4. start (N/M 20-80+) , 4. start (võistkonnad)
L 22.07
Pirgu terviserada
Pirgu poolmaraton
R 21.07
Valga, Pedeli paisjärv
Zoot avaveeujumise sarja Valga etapp
Lastedistants - 250m , Põhidistants - 3km , Rahvadistants - 750m
N 20.07
Lehtma
Orienteerumisneljapäevakud
K 19.07
Rava küla
Rava rahvatriatlon
K 19.07
Kärkna
TRANSTAR TEMPOSÕIDU KARIKASARJA IV ETAPP
Täispikk distants - 22 km , Lühike distants - 11 km , Täispikk distants - 22 km, vabaklass , Lühike distants - 11 km, vabaklass
T 18.07
Möksi veski
Põlva o-teisipäevakud, 14.etapp
T 18.07
Kärdla staadion
Hiiumaa kergejõustiku teisipäevak
P 16.07
Lehtma
HMV teade MN21
P 16.07
Pirita
1. MAXIMA GP Lauri Aus`i 14. mälestusvõistlus
126 km , 54 km , 6 km , 0.2 km
P 16.07
Pühajärve
Pühajärve Aquatlon
Lapsed E,D,C , Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60 , Noored B, harrastajad, veteranid 70&80 , Võistkonnad
L 15.07
Võhma
Võhma terviserajamaraton
L 15.07
Ristna
HMV tavarada MN16,21,45
L 15.07
Aegviidu
Sportland Kõrvemaa TRIATLON
350 m + 22 km + 4 km
L 15.07
Vapramäe loodusmaja
Vapramäe jooks
Põhijooks , Noortejooks
...
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
...
Uudised
Ülemiste Ööjooks 9.08.24 RADA
Sel laupäeval stardib traditsiooniline Skechers Tartu Suvejooks
JUHEND: Neptunas Tallinn Grit 2024
VAATA MEDALIT! Neptunas Tallinn Grit
TUTVU Neptunas Tallinn Grit rajaga
Esimese Vääna-Jõesuu jooksu võitsid Pille Hinn ja Franko Reinhold
Järvamaa naisvõrkpallurid võistlesid meistritiitli pärast
Järvamaa Suvevolle lõpetas Pizzakioski etapiga
Türil sai kõvasti joosta
42.Viking Window Paide-Türi Rahvajooks otsib vabatahtlikke!
TUTVUSTAME K2 medalit Ülemiste Ööjooksul
Ülemiste Ööjooksul esimest korda POOLMARATON ja Nike Running Club tempomeistrid
Harku valla jooksusarja III etapp toimub Vääna-Jõesuus
29.Saaremaa Duatlonil selguvad Eesti duatloni meistrid ja Alexela Eesti Triatloni karikasarja võitjad
Seitsmendat korda toimuv Kristiine Rahvajooks viib sportlikult uude kooliaastasse
Kõik uudised
...