Et
En
Sulge
Uudised
Sündmuste kalender
Sarjad
Registreerumine
Tulemused
Võistlejad
Fotod
Spordiala
Jooksmine
Kepikõnd
Jalgrattasport
Maanteerattasõit
Maastikurattasõit
Tsüklokross
Rulluisutamine
Rullsuusatamine
Triatlon/duatlon
Triatlon
Duatlon
Orienteerumine
Seiklussport
Ujumine
Suusatamine
Uisutamine
Kiiruisutamine
Rulasport
Alates
Kuni
Võistlus
P 18.06
Haapsalu Staadion
Läänemaa meistrivõistlused kergejõustikus
P 18.06
Kõveri
Kõveri sporidpäev
P 18.06
Pedeli paisjärv
Valga triatlon
1. start (juuniorid, noored A, noored B) , 2. start (lapsed D, lapsed C) , 3. start (lapsed E) , 4. start (N/M 18-80+) , 4. start (võistkonnad)
P 18.06
Sillapää loss
Erivajadustega inimeste kepikõnni lõunatund
P 18.06
Võllaste suusa- ja jooksurada
Epiim Rattapäev Järva-Jaanis
Järva- Jaani RSK 3. Rattavahetusega sõit , Järva 7. Rattamaraton , Järva 7. Rattamaraton- Minimaraton lastele , Järva- Jaani 10. Rattaralli
P 18.06
Peraaru sporditalu
Suvelaagri võistlus
L 17.06
Viljandi linnastaadion
Teivashüppe seeriavõistlus, I etapp
L 17.06
Naissaar
3. Naissaare Elamusmaraton
L 17.06
Viljandi linn
33.Jüri Lossmanni mälestusjooks
L 17.06
Kukruse Polaarmõis
V Kahe Silla jooks
Tillujooks (ümber mõisahoone) - 170 m, P/T 8-11 - 1 km, peamine start - 6 km
L 17.06
Kadrioru Staadion
Tallinna noorte suvised meistrivõistlused
L 17.06
Järta tervisespordikeskus
Märjamaa valla meistrivõistlused rattakrossis
R 16.06
Elva Kultuurikeskus
ELVA SÜDAÖÖJOOKS 2023, TARTUMAA LIIGUB 5. ETAPP
10 km jooks , 10 km kepikõnd , Lastejooks 300m , Lastejooks 600m , Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
R 16.06
Viljandi linn
Viljandimaa kergejõustiku MV (U18, U20,Täiskasvanud)
N 15.06
Tehvandi Spordikeskuse rollerirada
Viljandi Metall Eesti meistrivõistlused grupisõidus N/M16, NJ ja NU vanuseklassile
N16 grupisõit 40km , NJ grupisõit 40km , NU grupisõit 60km , M16 grupisõit 60km
N 15.06
Häädemeeste orienteerumiskaart
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak
N 15.06
Pärnu-Jaagupi Spordikeskus
Tervise-ja liikumissari "Elu Terve Elu"
N 15.06
Saaremaa
Saaremaa orienteerumisneljapäevak Kandlas
N 15.06
Orissaare Spordihoone
Suvine ZUMBA treening Orissaares
N 15.06
Paide tehisjärv
Südamelinna/Paide Tehisjärve jooks, 5. Järvamaa Järvede jooksud 6. etapp S
...
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
...
Uudised
TULEMUSED / RESULTS - Revin Grupp Südasuve Challenge 2024
TULEMUSED / RESULTS - Open Water Estonia - Käsmu 2024
TUTVU JUHENDIGA! Revin Grupp Südasuve Challenge - Võsu
Tutvu Revin Grupp Südasuve Challenge - Võsu rajaga
TUTVUSTAME Revin Grupp Südasuve Challenge - Võsu medalit
Võida jalgratas!
Jalgrattanädala TASUTA südmused nädalavahetuseks!
4. juunil algavad 12. Järva Suvemängud
Juuni algab rahvusvahelise jalgrattapäevaga ja käivitub “Jalgrattanädal 2024”
Eesti Ööjooks - Rakvere FOTOD
VÕIDA Eesti koondise rattariided moomoolt!
REGISTREERIMINE 2025. a. juubeli Ööjooksule Rakveres on avatud!
Eesti Ööjooks - Rakvere võitsid Karel Hussar ja Liis-Grete Arro
RAKVERE ÖÖJOOKSU TULEMUSED / RESULTS
Bosch Eesti Maastikurattasari jätkus Ida-Virumaa radadel
Kõik uudised
...