Et
En
Sulge
Uudised
Sündmuste kalender
Sarjad
Registreerumine
Tulemused
Võistlejad
Fotod
Spordiala
Jooksmine
Kepikõnd
Jalgrattasport
Maanteerattasõit
Maastikurattasõit
Tsüklokross
Rulluisutamine
Rullsuusatamine
Triatlon/duatlon
Triatlon
Duatlon
Orienteerumine
Seiklussport
Ujumine
Suusatamine
Uisutamine
Kiiruisutamine
Rulasport
Alates
Kuni
Võistlus
R 08.03
Tartu Ülikooli Spordihoone
Üliõpilaste meistrivõistlused sisekergejõustikus 2024
R 08.03
Konesko Türi Spordihoone
Järvamaa talvised MV kergejõustiku mitmevõistluses
N 07.03
Kastani puiestee 12
Lääne-Virumaa noorte U10 ja U12 vanuseklassi talvine mitmevõistlus
K 06.03
Audentese Spordiklubi
Audentese SK lahtised võistlused kuulitõukes - JÄÄB ÄRA
K 06.03
Taebla Gümnaasium
Punktipeitus 3 (siseorienteerumine)
P 03.03
Alutaguse Tervisespordikeskus
25. Tamsalu-Neeruti Maraton
Maraton 33km vabatehnika - 3 ringi , Poolmaraton 11km vabatehnika - 1 ring , Farmi Lastesõit 400m , Farmi Lastesõit 800m
P 03.03
Tallinna Kergejõustikuhall
Eesti veteranide sisemeistrivõistlused 2024
P 03.03
Herne 30
Eesti Seeniorite MV sise kergejõustikus 2024
L 02.03
Põlva Kooli Lina tn 21 võimla
SK TRAPS VI turniir trampoliinvõimlemises
L 02.03
Tartu Ülikooli Spordihoone
Miss Valentine Tartu GRAND PRIX (RGI, RGG)
N 29.02
Jüri Gümnaasium
Sisesuund Jüri Gümnaasium
T 27.02
Mammaste Tervisespordikeskus
Põlvamaa SUUSASARI 2024, III etapp
P 25.02
Kõrvemaa Matka ja Suusakeskus
26. Tallinna Suusamaraton
38 km vabatehnika , 19 km vabatehnika , Farmi Lastesõit 200-600 m , Farmi Lastesõit 1,5 km
P 25.02
Tabasalu
TreeningPluss Tabasalu jooks-matk
P 25.02
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Tartu KEVEK katsevõistlused
P 25.02
Keila Terviserajad
TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2024 7. ETAPP - VIGURSÕIT
PÕHIDISTANTS , NOORTEDISTANTS , LASTEDISTANTS
L 24.02
Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskus
Palivere Suusasari 2024 III etapp
L 24.02
Äkkeküla spordikeskus
Narva Suusasõit 2024
L 24.02
Holstre-Polli Spordikeskuse tervise- ja suusarajad
Viljandimaa suusatamise MV
L 24.02
Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus
Järva valla suusaseeria 5.etapp(Madisepäeva suusasõit)
...
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
...
Uudised
TULEMUSED / RESULTS - Open Water Estonia - Käsmu 2024
TUTVU JUHENDIGA! Revin Grupp Südasuve Challenge - Võsu
Tutvu Revin Grupp Südasuve Challenge - Võsu rajaga
TUTVUSTAME Revin Grupp Südasuve Challenge - Võsu medalit
Võida jalgratas!
Jalgrattanädala TASUTA südmused nädalavahetuseks!
4. juunil algavad 12. Järva Suvemängud
Juuni algab rahvusvahelise jalgrattapäevaga ja käivitub “Jalgrattanädal 2024”
Eesti Ööjooks - Rakvere FOTOD
VÕIDA Eesti koondise rattariided moomoolt!
REGISTREERIMINE 2025. a. juubeli Ööjooksule Rakveres on avatud!
Eesti Ööjooks - Rakvere võitsid Karel Hussar ja Liis-Grete Arro
RAKVERE ÖÖJOOKSU TULEMUSED / RESULTS
Bosch Eesti Maastikurattasari jätkus Ida-Virumaa radadel
Jalgrattanädala TASUTA südmused 3.-9. juunil on registreerimiseks avatud
Kõik uudised
...